Specjalista / Specjalistka ds. administracyjno – biurowych

Chciałbyś_chciałabyś wesprzeć administracyjnie nasze biuro w Warszawie? Praca stacjonarna, na część etatu. Wyślij CV na adres rekrutacja@bzgroup.pl i przekonaj się czy ta ścieżka kariery jest właśnie dla Ciebie.

Twój zakres obowiązków:

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów (zarządzanie fakturami, przygotowywanie dokumentów do podpisu, archiwizacja dokumentów papierowych i elektronicznych, skanowanie);
  • Prowadzenie ewidencji korespondencji przychodzącej i wychodzącej;
  • Wsparcie administracyjne pracowników biura;
  • Stała współpraca z biurem znajdującym się w siedzibie Spółki;
  • Obsługa poczty mailowej i tradycyjnej;
  • Obsługa wewnętrznych systemów administracyjnych;
  • Zamawianie materiałów biurowych i innych;
  • Zapewnienie sprawnego przepływu informacji między działami;
  • Realizacja pozostałych działań zleconych przez Zarząd.

Nasze wymagania:

  • Umiejętności obsługi komputera, w tym Pakiet Office i Google;
  • Samodzielności, zorientowania na detale, terminowości, zdolności organizacyjnych i analitycznych;
  • Odpowiedzialności za powierzone zadania.
  • Umiejętności budowania relacji i proaktywnej postawy;

To oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz nie korporacyjną strukturę pracy;
  • Onboarding i staranne przygotowanie do wykonywania obowiązków;
  • Wsparcie i pomoc zespołu podczas pracy – najważniejsza jest dla nas gra do jednej bramki!
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia oraz sprzęt firmowy;
  • Możliwość wykazania się i samorealizacji przez prowadzenie własnych projektów;
  • Pracę przy ciekawych i niebanalnych projektach realizowanych przez firmę̨ (wspieramy też inicjatywy naszych współpracowników niezwiązane z naszą działalnością).

W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez BZ Group Sp. z o.o. z siedzibą w Jasionce.