O firmie

Jesteśmy integratorem nowych rozwiązań biznesowych

BZ GROUP

Organizujemy dostęp do specjalistycznych usług realizowanych w modelu zdalnym. W swojej ofercie posiadamy ponadto usługi interdyscyplinarne, łączące kompetencje poszczególnych linii biznesowych np. wsparcie informatyczno-prawne czy psychologiczno-prawne w celu zapewnienia holistycznej i wielowymiarowej pomocy.

Analizując rynek dostarczamy zoptymalizowane rozwiązania, które są technologicznie i zakresowo dostosowane do profilu odbiorcy. Wpływając tym samym na podnoszenie jakości życia swoich klientów docelowych, ich komfortu oraz bezpieczeństwa, a także gwarantując wymierne korzyści swoim partnerom biznesowym.

W zgodzie z Design Thinking

Zespół BZ Group tworzą osoby będące specjalistami z różnych dziedzin (m.in. ubezpieczeń, prawa, zarządzania, informatyki, obsługi klienta, relacji B2B czy marketingu), które uzupełniają się kompetencjami i posiadają zróżnicowane perspektywy w zakresie kreowania usług oraz pakietów, stanowiących faktyczną i praktyczną odpowiedź na potrzeby klienta docelowego jak i partnera biznesowego. W naszej pracy poszukujemy nowych kierunków i rozwiązań, które maksymalizują użyteczność proponowanych wdrożeń.

 

 

Usługi, do których dostęp zapewniamy naszym odbiorcom tworzone są w zgodzie z nurtem Design Thinking, czyli z procesem dedykowanym produktom i usługom innowacyjnym, skupionym na rozwiązywaniu problemów docelowych użytkowników.

BEZPIECZEŃSTWO I NOWOCZESNOŚĆ

Oferta, którą dysponujemy zintegrowana jest i stale uzupełniana o nowoczesne rozwiązania, które ułatwiają i usprawniają korzystanie z usług w poszczególnych liniach biznesowych, a także są dostosowane do obecnych wymogów prawnych oraz bezpieczeństwa.

Wśród rozwiązań, które zapewniamy są:

  • realizacja usług specjalistycznych w modelu całkowicie zdalnym (paperless), w czasie rzeczywistym;
  • dostęp do dokumentów (jak m.in. regulaminy) na certyfikowanym, trwałym cyfrowym nośniku danych;
  • wymiana danych za pośrednictwem blockchain;
  • pakiety interdyscyplinarne, łączące kompetencje różnych specjalistów;
  • innowacje w zakresie usług zdalnych (w tym międzynarodowa Ekspercka Opinia Medyczna);

 

Czekamy na Twój ruch