W ostatnim czasie spółka BZ Group brała udział w odnowionej edycji Kongresu Pożyczkowego, czyli w Kongresie Kredytu Konsumenckiego.

Zmiana ta została dostosowana do obecnych i przyszłych regulacji prawnych i warunków rynkowych, co pozwoliło uczestnikom na jeszcze bardziej dogłębną analizę i dyskusję na temat przyszłości sektora finansowego.
Kongres stanowił także idealną okazję do nawiązywania nowych kontaktów podczas networkingowych spotkań. Jesteśmy wdzięczni za każdą debatę, możliwość dyskusji oraz szansę na budowanie relacji.

Wydarzenie odbyło się w Warszawie, w hotelu Sound Garden, a organizatorami byli Polski Związek Instytucji Pożyczkowych oraz Fundacja Lendtech.

W wydarzeniu udział wzięły: Joanna Jurczak, prezeska zarządu BZ Group, Bożena Wolińska, wiceprezeska zarządu BZ Group, a także Monika Barchwic, Sales Director.

Zapraszamy na nasz profil Linkedin / https://pl.linkedin.com/company/doradcainformatyczny gdzie można zapoznać się z fotorelacją wydarzenia, oraz na stronę organizatora wydarzenia: https://www.lendtech.pl/wydarzenia-archiwalne/kongres-kredytu-konsumenckiego/

Related Posts