Nasz pakiet interdyscyplinarny pn. „Hate Alert” został wyróżniony w kategorii „Wzorowa Usługa” w konkursie „Wzorowe Podkarpackie 2022”. Konkurs „Wzorowe Podkarpackie” jest objęty Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Podkarpackiego, a jego idea bazuje na aktualnych, światowych trendach gospodarczych w zakresie kreacji wzorów produktów oraz usług innowacyjnych i ma charakter niekomercyjny. Organizatorem inicjatywy jest INNpuls Sp. z o.o. To już 11. edycja tego projektu.

Wyróżniony pakiet „Hate Alert” zapewnia specjalistyczne zdalne wsparcie informatyczne, prawne i psychologiczne, które jest dedykowane osobom dotkniętym hejtem. Pakiet jest dostępny zarówno w ofercie dla naszych partnerów biznesowych jak i klientów indywidualnych. Więcej na jego temat: https://www.takprawnik.pl/poznaj-uslugi-hate-alert.html

Dziękujemy jury za dostrzeżenie naszego potencjału, a także dziękujemy całemu Zespołowi BZ Group który codziennie kreuje kierunek i dynamikę rozwoju Spółki BZ Group. Gratulujemy wszystkim laureatom i wyróżnionym.

Related Posts